McDonalds Cup- 3. miesto-krajské kolo

McDonalds Cup- 3. miesto-krajské kolo

Na krásnom novom štadióne v Radvani sa odohralo krajské kolo v mini futbale McDonalds cup, kde sme sa veľmi pekne prezentovali a získali sme 3.miesto = bronzové medaily. Na tomto turnaji malo zastúpenie 13 škôl, ktoré boli rozdelené do troch skupín, a to A, B, C. Našou skupinou bola C, kde sme mali za súperov Zvolen, Detvu, Žiar nad Hronom a Banskú Štiavnicu. V skupine sme ani raz nepocítili trpkosť prehry a zaslúžene sme postúpili z prvého miesta. Bohužiaľ sme v semifinále dostali najsilnejšieho súpera (víťaza turnaja) Hamšíkovcov z Badína, ktorí boli nad naše sily a prvýkrát sme prehrali na turnaji. Viacerí povedali, že tento zápas bolo predčasné finále. Naši žiaci sa z tejto prehry museli rýchlo otriasť, aby mohli v zápase o tretie miesto ukázať svoje umenie a zaslúžene vyhrať nad Breznom. Po tomto vyhratom zápase prepukla obrovská radosť – emócia u našich žiakoch, ktorí si to na tomto turnaji užili. Michaela Badíková vyhrala individuálne ocenenie ako najlepšia hráčka turnaja  McDonalds cup. Alexovi Püšpökymu len o vlások ušlo ocenenie najlepší strelec (strelil 21 gólov, najlepší len o dva góly viac). Všetci žiaci si zaslúžia veľkú pochvalu za top reprezentáciu našej školy. Veľké ďakujem patrí pánovi P. Šimkovi, ktorý pomohol pri koučovaní a aj jeho umením sme získali 3.miesto a žiaci bronzové medaily. Takisto poďakovanie patrí Bc. M. Gazíkovej (pedag. dozor) a p. školníkovi p. J. Spodniakovi (šofér nášho školského mikrobusu).