Mini futbal Mcdonalds cup

Mini futbal Mcdonalds cup

Po dlhšej dobe CVČ Lučenec  organizoval mini futbal Mcdonalds cup – okresné kolo ,v ktorom  sa zúčastnilo 8 základných škôl.  V skupine sme hrali prvý zápas proti ZŠ Haličská 7, kde sme vyhrali 7:1. V druhom zápase sme nastúpili proti ZŠ Lovinobaňa, kde sme boli úspešný s výsledkom 7:0. V poslednom zápase v skupine vyhrali naši žiaci nad ZŠ M.R.Štefanika 2:0 a obsadili sme v skupine 1.miesto. Zápas vo finále sme remizovali 2:2 proti ZŠ L. Novomeskeho a čakal nás rozstrel z pokutového  bodu (tzv. Penalty). Piati hráči z každého družstva museli  kopať penaltu. V rozstreli dráma bola až do konca. Náš brankár chytil poslednému hráčovi  penaltu a zároveň išiel kopať aj rozhodujúcu penaltu, ktorú chladnokrvne premenil. Radosť u všetkých hráčov a hračiek vypukla, že vyhrali celý turnaj Mcdonalds cup a umiestnili sa na 1.mirste. Naša škola postúpila na krajské kolo, ktoré sa bude konať 18.5.2022 v Radvani. Pochvalu si zaslúžia všetci žiaci za reprezentáciu školy.
Pekný deň MB